PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politika reglamentuoja elektroninės svetainės www.fwklaipeda.lt ir lankytojų pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką. Ši informacija laikas nuo laiko gali būti koreguojama. Retkarčiais jūs turėtumėte patikrinti šį puslapį, kad mes būtume tikri, jog jus tenkina pateikta informacija.


Mes galime rinkti šiuos duomenis:

1. Vardas, pavardė.
2. Kontaktinė informacija, įskaitant el.pašto adresą.
3. Demografinė informacija, tokia kaip pašto kodas, IP.
4. Kita informacija reikalinga klientų apklausoms/pasiūlymams vykdyti.

Mums reikalinga ši informacija, jog suprastume jūsų poreikius, pasiūlytume geresnį aptarnavimą bei atliktume šiuos veiksmus:

1. Vidinė apskaita.
2. Mes galime naudoti šią informaciją, jog pagerintume savo produktų bei paslaugų kokybę.
3. Mes galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus su naujų produktų informacija, specialiais pasiūlymais bei kita informacija, kuri mūsų manymu gali būti naudinga ir įdomu adresatams.
4. Karts nuo karto, mes taip pat galime panaudoti jūsų kontaktinę informaciją ir susisiekti su jumis marketingo tikslais. Galimos susisiekimo priemonės: el.paštu, telefonu, faksu ar paštu.


Slapukai

Slapukas (angl. cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Kai jūs sutinkante, jog slapukai būtų naudojami, šis tekstinis dokumentas yra pridedamas ir slapukai leidžia analizuoti puslapio srauto informaciją. Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę.

Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Apibendrinant, slapukai padeda gerinti internetinį puslapį, leidžiant mums stebėti kurie puslapiai jus domina, o kurie ne. Slapukai jokiu būdu negali perduoti mums prisijungimo prie jūsų asmeninio kompiuterio ar informacjos apie jus, apart tos informacijos, kurią jūs savo noriu pateikiate. Jūs visada galite pasirinkti priimti ar atmesti slapukus. Daugelis interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačia jūs galite keisti naršyklės nustatymus ir nepriimti slapukų.
Nuorodos į kitus puslapius

fwklaipeda.lt puslapis gali turėti nuorodų į kitus internetinius puslapius. Kai jūs pasinaudojate nuorodomis vedančiomis į kitus internetinius puslapius mes neturime jokios internetinio srauto kontrolės. Mes nesame atsakingi už jūsų pateiktos informacijos saugumo bei privatumo politiką. Mūsų parduotuvės pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninio mokėjimo sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija taip pat neprieinama.
Asmeninės informacijos kontrolė

Jūs galite uždrausti rinkti jūsų asmeninę šiais būdais :

Bet kada kai esate prašomas užpildyti formą tinklalapyje, paspauskite ant langelio patvirtinančio, jog jūs nenorite, kad jūsų asmeninė informacija niekieno būtų naudojama tiesioginiais marketinginiais tikslais.

Jeigu esate sutikę, jog galime naudoti jūsų asmeninę informaciją tiesioginiais marketingo tikslais, jūs galite apsigalvoti bet kuriuo metu pranešdami mums el. paštu info@fwklaipeda.lt.

Mes neparduosime, neplatinsime ar neperleisime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus atvejus kai mes turėsime jūsų leidimą pateikti informaciją arba tai bus teisiškai pagrįsta procedūra. Mes galime naudoti jūsų informaciją ir siųsti trečiųjų šalių reklaminę informaciją jums, jei jūs to pageidaujate.

Jūs galite paprašyti asmeninės informacijos duomenų, kuriuos mes apie jus turime pagal Duomenu Apsaugos Aktą 1998. Jei jums reikia duomenų kopijos, kurią mes apie jus saugome kreipkitės į info@fwklaipeda.lt

Jeigu manote, jog informacija kurią mes apie jus kaupiame yra neteisinga ar nepilna, prašome informuokite mus kaip galite greičiau ir mes pataisysime šią informaciją.

SLAPUKAI NAUDOJAMI ŠIAIS TIKSLAIS:

  • Siekiant užtikrinti sklandų svetainės naudojimą, veikimą bei naršymo proceso po svetainę palengvinimą.
  • Atpažinti svetainę lankiusį vartotoją bei išsaugoti informaciją apie pirkimo metu įdėtas prekes ar paslaugas į krepšelį bei įvestus duomenis, kad sekantį kartą vartotojui perkant nebereikėtų pakartotinai įvedinėti savo duomenų iš naujo (jei perkama naudojantis tuo pačiu kompiuteriu ar kitu įrenginiu kaip ir pirmąjį kartą).
  • Vartotojo lankymosi svetainėje trukmės, dažnumo stebėjimui bei statistinės informacijos rinkimui, siekiant geriau suprasti vartotojo naršymo elgseną tinklalapyje bei tikslinės rinkodaros orientavimui.

SVETAINĖJE NAUDOJAMI ŠIE SLAPUKAI:

TINKLALAPIO NAUDOJAMI SLAPUKAI
Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis Gyvavimo trukmė
hl Skirtas vartotojo svetainės kalbos pasirinkimo išsaugojimui. 1 metai
PHPSESSID Skirtas svetainės funkcionalumo vientisumo užtrikrinimui. Pasibaigus naršymo sesijai
session Skirtas sesijos metu suteikti galimybę vartotojui greičiau naršyti puslapyje. 2 val nuo įdiegimo/atnaujinimo
user_id Skirtas vartotojo identifikavimui. 100 dienų
cookieconsent_status Skirtas išsaugoti vartotojo sutikimą su slapukų naudojimu. 1 metai
attr_filter_clear_all Skirtas sesijos metu tinkamo prekių filtravimo veikimo užtikrinimui. Pasibaigus naršymo sesijai
GOOGLE ANALYTICS SLAPUKAI
_gat, _ga, _git Google Analytics slapukas, skirtas vartotojams atskirti. 2 metai
__utma Google Analytics slapukas, skirtas atskirti lankytojus ir naršymo sesijas. 2 m. nuo įdiegimo/atnaujinimo
__utmb Google Analytics slapukas, skirtas naujų sesijų nustatymui. 30 min. nuo įdiegimo/atnaujinimo
___utmc Google Analytics slapukas, skirtas naujų lankytojų nustatymui Pasibaigus naršymo sesijai
__utmt Google Analytics slapukas, suteikiantis informaciją, kaip vartotojas pasiekia puslapį. 6 mėn. nuo įdiegimo/atnaujinimo
__utmz Google analytics slapukas, saugantis kintamus lankytojo duomenis. 6 mėn. nuo įdiegimo/atnaujinimo
1P_JAR, APISID, CONSENT, HSID, NID, SAPISID, SSID, SID Google Analytics slapukas, skirtas sesijos įgalinimui 2 metai
SIDCC Google Analytics slapukas, skirtas naudotojų duomenų nuo neteisėtos prieigos apsaugojimui. 2 mėn.
GOOGLE SLAPUKAI
AID, S, DSID, TAID Google slapukai, skirti reklamos tikslams. 2 mėn.
MAILERLITE SLAPUKAI
mailerlite:webform:shown:* Mailerlite slapukas, skirtas, kad svetainėje būtų įgalintos teikiamos paslaugos bei užtikrinamas tinkamas jų veikimas. Neturi galiojimo pabaigos.
__cfduid Mailerlite slapukas, kurį sukuria CloudFlare servisas tikrinantis patikimą srauto šaltinį. 1 metai.
FACEBOOK SLAPUKAI
_js_reg_fb_ref Facebook slapukas, skirtas reklamos tikslams. Iki seanso pabaigos
datr Facebook slapukas, skirtas naudotojo identifikavimui. 2 metai
Fr, sb Facebook slapukas, leidžiantis Facebook socialiniui tinklui rodyti reklamą. 3 mėn.
locale Facebook slapukas, saugantis informaciją apie vartotojo kalbos pasirinkimą Facebook paslaugoje. 7 dienos
reg_ext_ref, reg_fb_gate, reg_fb_ref Facebook slapukas, saugantis informaciją, apie tai, koks paskutinis tinklapis buvo atidarytas vartotojo, kuris naudojosi Facebook paslauga. Iki naršyklės uždarymo
wd Facebook slapukas, kuris reguliuoja Facebook puslapio dydį vartotojo ekrane. Iki seanso pabaigos
INSTAGRAM SLAPUKAI
fbsr_* Instagram slapukas, skirtas, kad svetainėje būtų atvaizduojama HTML žymė – iframe, bendrinant turinį iš Instagram. Iki seanso pabaigos

SLAPUKŲ IŠJUNGIMAS

Vartotojas bet kada gali ištrinti arba užblokuoti dalį ar visus įrašytus slapukus savo kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose, pakeisdamas savo naudojamos naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą ar užblokavimą galima rasti naudojamos naršyklės gamintojo svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus šiuos veiksmus, kai kurios svetainės funkcijos gali dalinai arba visiškai nebeveikti bei būti neprieinamos.

Svetainėje gali būti naudojami trečiųjų šalių (partnerių, statistikos rinkimo sistemų, bendravimo sistemų ir pan.) įskiepiai, kurie taip pat naudoja slapukus savo tinkamo funkcionalumo užtikrinimui. Pabrėžiame, kad svetainės valdytojas nekontroliuoja, negali būti ir nėra atsakingas už trečiųjų šalių naudojamus slapukus, turinį bei šių tinklapių taikomą privatumo apsaugą, su kuria kiekvienu atveju rekomenduojame susipažinti individualiai.