HOP Logo

HOP&SHOP BOUTIQUE ĮKURTUVĖS SU JULIA JANUS
IR RUDENS-ŽIEMOS KOLEKCIJA INTRAVERTAS

Mes ŽINOM! Žinom, kad Tau pabodo “mielos suknytės ir geros nuolaidytės”, kad apeini greitos mados taškus prekybcentriuose, kad nebenori turėti pilnos spintos ir ten nerasti, kuo apsirengti.
Pabandom iš naujo ! Siūlom Tau vietą, kur rasi kokybišką tvarią madą, gerą laiką, pagarbą Tavo skoniui ir dydžiui (taip, ne tik XS ir S :)), draugiškus stiliaus profesionalus su gerais patarimais ir žinoma – mados, dizaino ir meno daiktų, kurių ieškoti važiuotum kažkur toli, o mes HOP! ir pristatėm juos tiesiai į Tavo kiemą, į Klaipėdą.
Spalio 10d. – HOP&SHOP ĮKURTUVĖS! Kviečiam gimines ir artimuosius, o tai reiškia – kviečiam TAVE ! Juk Tu ir esi tas GERIAUSIAS DRAUGAS, kuris giria ir pataria nuoširdžiai, o kritikuoja objektyviai. Būk HOP&SHOP BENDRININKU-(E) !

O dabar – SVARBIAUSIA. Į Klaipėdą sugrįžta JULIA JANUS!!!
Visi, kas liūdėjot, kad šis ypatingas mados ženklas palieka uostamiestį, galite džiūgauti – JULIA JANUS nuo šiol bus HOP&SHOP!!!
ĮKURTUVĖSE turėsi progą pasimatuoti naujausios kolekcijos INTRAVERTAS drabužius, taip pat kitų JULIA JANUS kolekcijų gaminius, “pamedžioti” nuolaidas SAMPLE SALE.
Ir dar! Naudokis proga susitikti su šio mados prekės ženklo kūrėja,kuri garsiai sako, kad STILIUS NETURI RIBŲ. Taip !!! Dizainerė Julija Janus atvyksta į HOP&SHOP įkurtuves, pasimatyti ir pasikalbėti su Tavimi ! O mes šokinėjame iš džiaugsmo, radę tokią ypatingą BENDRININKĘ ! 🙂

Čia jau daug. O bus dar daugiau. Rašysim Tau ir pranešim.

Užsirašyk tuojau pat – SPALIO 10 d. 18 val. – HOP&SHOP įkurtuvės su JULIA JANUS

Vieta:    Mažvydo alėja 8, Klaipėda.
Data:     2018/10/10
Laikas:  18:00 – 21:00

SUSISIEKITE

Sending

©2019 Fashion Week Klaipėda

Log in with your credentials

Forgot your details?